Konference AUTOMATIZACE A MODERNIZACE PIVOVARŮ 2020 s účastní ifm electronic

Ve dnech 3. a 4. září 2020 jsme se zúčastnili kvalitní konference na téma pivovary a jejich modernizace, která se konala v Kostelci nad Černými lesy v krásných prostorách historického pivovaru. Programem konference bylo nejen setkání těch nejdůležitějších odborníků z oboru a seznámení posluchačů s aktuálními tématy, ale i řešení běžných provozních problémů, se kterými se svět pivovarnictví potýká. 

ifm electronic jako výrobce mnohaoborové senzoriky se věnuje i potravinářskému průmyslu, kam pivovarnictví patří. Účastníkům konference jsme tak předvedli široké portfolio našich výrobků a hlavně schopnost poskytnout kompletní řešení. Tedy nikoliv pouze senzor ke snímání hodnot jako takový, ale i softwarové systémy, se kterými jsme schopni získaná data zpracovávat a analyzovat.

Vedle senzorů potřebných ke zpracování piva jsme se poté věnovali i problematice vibrodiagnostiky - předcházení prostojů ve výrobě díky schopnosti našich senzorů "předvídat" budoucí poškození.

Stánek ifm electronic - Konference MODERNIZACE A AUTOMATIAZCE PIVOVARŮ 2020, Kostelec nad Černými lesy
Stánek ifm electronic - Konference MODERNIZACE A AUTOMATIAZCE PIVOVARŮ 2020, Kostelec nad Černými lesy

Na téma technologií potřebných pro obor potravinářství a pro nápojový průmysl jsme představovali naši kompletní řadu procesní senzoriky, tedy např. hladinové senzory, tlakové senzory nebo senzory průtokové. Pro kompletní nabídku výrobků od ifm pro potravinářství a současně problémů s vibracemi se můžete obrátit na naše webové stránky VĚNOVANÉ POTRAVINÁŘSTVÍ anebo přímo na naše specialisty:

Ing. Marek Gašparík                                            Ing. Ondřej Janík
Food Specialist                                                        System Sales Engineer
ifm electronic, spol. s r.o.                                      ifm electronic, spol. s r.o.
tel.: 737 242 457                                                      tel.: 737 242 458
e-mail: marek.gasparik@ifm.com                        e-mail: ondrej.janik@ifm.com

SESTŘIH Z AKCE:

Děkujeme všem partnerům za setkání a těšíme se na budoucí spolupráci. Pro další informace na téma potravinářství a řešení v potravinářství nás neváhejte kontaktovat.

Na Vaše zdraví!

ifm electronic, spol. s r.o.

Zdroj: ifm electronic