Představujeme náš team

Vedoucí oddělení

   „Close to you“  se dá z anglického jazyka přeložit jako „jsme Vám nablízku“. Věříme, že abychom Vám byli opravdu nablízku, je potřeba se lépe poznat. Dnes Vám představíme část našeho teamu a v budoucnosti přineseme i delší rozhovory s našimi kolegy. Tak jako Vy otevíráte dveře svých firem naším obchodně-technickým poradcům, pojďte i vy dnes do virtuálních „dveří“ pražské centrály ifm.

   Česká pobočka ifm electronic sídlí v Praze na Kačerově. Team se skládá ze tří oddělení - technické, obchodní  a marketing.

  Technické oddělení se skládá z obchodně-technických poradců v terénu a na telefonu, technické podpory, podpory online zákazníků, systémových inženýrů a přispívá k myšlence „close to you“ svou každodenní péčí o zákazníky. Navazují kontakty, rozvíjejí vztahy, pomáhají najít ta nejlepší řešení pro zákazníka, zpracovávají cenové nabídky, prezentují novinky,  hledají alternativy, radí, prezentují na IO-Link akademiích. Dělají školení o automatizaci přímo u zákazníků nebo například na téma Industry 4.0 v rámci  strojírenských veletrhů.

   Obchodní oddělení je takový náš „dámský oddíl“. Naše kolegyně jsou „close to you“ ve všech administrativních záležitostech - přijímají a odbavují Vaše objednávky, dohlížejí na fakturaci, správnost dodání, a jsou obecně vstupní bránou do českého ifm. Jsou to hlasy, které uslyšíte ve sluchátku, když se dovoláte na naše hlavní telefonní číslo. Jsou to právě ony kdo Vám pomáhá s registrací do e-shopu.

   Marketingové oddělení má na starosti lokální aktivity od celoročního plánu přes velké primární a malé sekundární kampaně, analytiku, online aktivity, sociální média, natáčení prezentací až po vymýšlení a nákup dárkových předmětů. Má na starosti tento blog a spolu s obchodníky realizuje IO-Link akademie. Také dohlíží na to aby „close to you“ v ČR bylo stejně „close“ jako kdekoliv v jiné zemi – má totiž na starosti „korporátní identitu“.  Naší firemní oranžovou umí zapsat na 4 způsoby.

   Naši kolegové dostali tři otázky. Co Vám dává ifm? Co dáváte ifm Vy ? Váš tip dovolenou. Podívejte se jak se s tím vypořádali.


 

Luca Rigali

Ředitel technického oddělení

   ifm mi dodává pocit, že pracuji pro jednu velkou mezinárodní rodinu, kde si spolu pomáháme najít nejvhodnější řešení pro naše zákazníky. ifm mi dává možnost se rozvíjet po profesní stránce - neustále  se učit komplexní řešení digitalizace a specifických technologií. Na oboje jsme světová jednička.

    Je to každodenní pocit svobody a možnosti se rozvíjet jako člověk a člen teamu zároveň. Je to vlastně náš slogan „close to you“, který se snažím každý den naplňovat. Mí hlavní zákazníci jsou mí kolegové, proto se nažím řešit jejich problémy a být jim podporou. Razím názor, že v sales teamu se neudělá nic samo, je to ryze teamová práce, ke které patří respekt a komunikace.

   Na dovolenou? V zimě na hory a v létě k moři.


 

Anna Tomanová

Vedoucí obchodního oddělení

   Do ifm jsem nastoupila pět let zpátky ihned po dostudování vysoké školy, abych si udělala praxi. A tak se stalo, že jsem zůstala až do teď. V tomto období jsem se vypracovala z asistentky obchodního oddělení na jeho vedoucí a to je práce stále plná výzev, kterým stojí za to čelit. Mám báječné kolegyně, se kterými se skvěle spolupracuje a to mi zde mé působení velmi zpříjemňuje.

   Naše oddělení se stará o hladký průběh odbavení zakázek. Dbáme na to, aby se nikde nic nezadrhlo a zákazníci dostali své zboží správně a včas.

   Vystudovala jsem mezinárodní vztahy a diplomacii. Mám ráda věci v pořádku a tak se je snažím udržovat i u nás ve firmě. Mnozí z Vás znají mne a moje kolegyně z mailu a telefonu. 

   Ve svém volném čase nejraději relaxuji na Šumavě, kde jsem trávila krásné časy s prarodiči jako malá.  Pokud cestuji do zahraničí, nejvíce mě lákají chladnější oblasti a mé nejoblíbenější destinace jsou tudíž země jako Norsko, Finsko, nebo Island.