Průmysl 4.0 a ifm electronic - komplexně a jednoduše

Ing. Adam Sorokač přednáší na MSV v Brně. 

 
V rámci fóra pořádaného časopisem Automa na Brněnském Veletrhu náš systémový inženýr Adam Sorokač přednášel na téma Průmysl 4.0 a ifm electronic - komplexně a jednoduše. Pro ty, kdo neměl příležitost nás navštívit, jsme připravili videozáznam. Prezentace přehledně vysvětluje co je Industry 4.0 obecně, ale také se zaměřuje i na praktické aspekty. Vzkazem je, že Industry 4.0 není "zaklínadlem", které všichni používají, a ani to není Yeti, kterého nikdo neviděl. Je to absolutně reálná věc, kterou lze postupně aplikovat v každé výrobě. Podívejte se na video. 
 
 
Inovace výroby ve smyslu trendu Průmysl 4.0 nemusí znamenat složitost anebo  globální digitalizaci výroby. Postačuje racionalizace přístupu  při zavádění změn a využití výhod Průmyslu 4.0 v náš prospěch. Potom je možné najít způsob jak s minimálními náklady v postupných krocích vytvořit komplexní predikční systémy výrobních procesů.    
Ing. Adam SorokačSystémový inženýr

Adam Sorokač je členem našeho teamu Brně, ke kterému se přidal v Srpnu tohoto roku. Má obrovské zkušenosti se senzorikou ifm. Věříme, že se s ním setkáte v rámci spolupráce s námi.