Fotosoutěž výsledky hlasování odborné poroty

1. místo Martin Jebálek

Hlídač spotřeby tlakového vzduchu s  IO-Link masterem. A ano, opravdu je tam nulový průtok. Linky jsou odstavené kvůli prožití pohodových vánočních svátků. 🙂

2.-5.místo

Petr Medlík soubor fotografií 

"Snímání hladiny vody v plastové vaně přes stěnu ..už nikdy nemusíte řešit případnou netěsnost, když tam žádný otvor skrz stěnu vany není  ...při čistění nebo údržbě vany nemá zákazník uvnitř vany co urazit, ulomit nebo poškodit .

Josef Semrád 

Jozef Angelovič SK

Zdeněk Mareček

6.-10.místo

Laci Skovran SK soubor fotografií 

Přemysl Honzek soubor fotografií 

Jedná se o instalaci měření spotřeby a přesného průtoku demineralizované (DEMI) vody s cílem zajistit kvalitativní chod mycích linek pro mytí plochého skla.

Jiří Tihlařík

Bezpečnostní rám pro kvalitářský systém Poka Yoke. Spolupracuje s PLC bodové svářečky. Nahradí světelnou závoru. Při poškození vyměníte čidlo, místo drahé světelné závory.

Branislav Bacúšan SK

Martina Langrová

Výsledky fotosoutěže  v  kategorii "Veřejné hlasování"

Výherci 1.-11.místo  

Výherci 12.-50.místo

Zajímavé soutěžní fotografie bez uvedení pořadí

Soutěžit můžete s libovolným počtem fotografií.

Princip soutěže je jednoduchý

Vyfoťte zajímavou aplikaci ifm, přidejte text do 200 znaků (v něm vysvětlete o co jde tak, aby to všichni pochopili a dávali Vám hlasy)  a fotku nahrajte do aplikace na Facebook sem .  Je to úplně jednoduché a zvládne to každý, kdo umí nahrávat přílohy/fotky. Nahrávat lze z počítače nebo z mobilu případně z instagramu.

Podmínkou pro přímé nahrání obrázku je Váš FB profil. Pokud jej nemáte, tak je snadné si ho založit. 

Loni jsme v anketě zjistili, že máme cca 30% klientů, kteří nejsou na FB a sami tvrdí, že je nikdy nedostanou:-). Mysleli jsme i na ně. Fotografii pošlete na email fotosoutez@closetoyou.cz a my ji za Vás nahrajeme a pošleme Vám odkaz pro sdílení.

Zvítězit můžete hned 2x

Budeme vyhlašovat vítěze dvou kategorií. Veřejné hlasování- zde zvítězí ten, kdo dostane nejvíce hlasů od veřejnosti (tj. vašich přátel:-) a nebo ostaních soutěžících, které obrázkem zaujmete). Druhou kategorii oceňuje odborná porota ifm, která vítěze vybere dle vlastního odborného uvážení. 

V obou kategoriích ale o vítězi rozhodne kvalita, vtip, zajímavý obsah.

Soutěž je určena pro klienty a partnery společnosti ifm. Není otevřena veřejnosti. Soutěžící jsou do soutěže pozváni emailem. Podrobná pravidla najdete zde. 

Soutěž začíná 21.12.2017 a končí 10.1.2018 včetně.

 

Ing. Kamila Mašková jednatelka ifm

Tipy a triky

Pár rad, jak získat v soutěžit více hlasů.  

Jak hlasovat?

U každé fotografie je v pravém dolním roku srdíčko s uvedeným počtem získaných hlasů. Pokud chcete pro fotografii hlasovat, stačí pouze kliknout. Hlasovat můžete pro každou fotografii (včetně vlastní), pouze 1x.

Jak sdílet moji fotku?

Každá fotografie je v soutěži zobrazena ve 2 úrovních. 1.úroveń pro rychlý náhled a hlasování. 2.úrovní je detail, který si zobrazíte po prokliku na fotografii. Zde uvidíte soutěžní text a pod fotkou je odkaz pro sdílení. Ten můžete odeslat přátelům s žádostí o podporu. 

Lze měnit text u fotky?

Text měnit nelze, je nedílnou součástí fotografie. Pokud při publikaci uděláte chybu, můžete fotku smazat a nahrát znovu.  Smazání fotky: v detailu fotografie kliknete na křížek v pravém horním rohu. Pokud fotku smažete, ztratíte i získané počty hlasů.

Jsme tu pro Vás!

Můžete se na nás spolehnout, vždy Vám rádi pomůžeme.

Mezi naše silné stránky patří blízký kontakt se zákazníkem, kvalita a inovace.

ifm - podnik ve vaší blízkosti